Najlepšia pizza - Donášková služba rozvoz Pizzeria - Franko Pizza

Ponúkame Vám donášku PIZZE a JEDÁL.
V našich pizzériách neplatíte za obaly ani za donášku. Všetko je zadarmo. Pizza nie je to jediné čo Vám ponúkame. Rovnako máte na výber širokú ponuku výborných šalátov, minútkových jedál a nealko nápojov. Vždy sa snažíme priniesť aj nové zaujímavé akcie aby sme si vybudovali a udržali priazeň našich zákazníkov. Kvalita a pozorný servis je to, v čom chceme byť najlepší na trhu. Ochutnajte raz našu pizzu a v budúcnosti už nebudete rozmýšlať kde si objednať kvalitné a chutné jedlo.
Prijímame všetky tipy stravných lístkov.
Pizzerie Franko rovná sa spokojný hosť.Banská Bystrica – rozvoz a donáška pizze


V srdci stredného Slovenska v meste Banská Bystrica vznikla v roku 2010 naša donášková služba Franko Pizza - rozvoz Banská Bystrica. Prevádzku v Banskej Bystrici sme otvorili, aby sme rozšírili kvalitu našich služieb aj v ďalšom meste. Konkurencia v tomto meste bola veľká, a myšlienka presadiť sa a uspieť v tejto silnej konkurencii nás hnala dopredu.

Cieľom našej firmy je byť najlepší a najrýchlejší. Tento cieľ nás hnal dopredu, aby sme sa stali špičkovou donáškovou službou. Kladieme dôraz najmä na kvalitu surovín a množstvo surovín na každej pizzi. Kvalitu neustále sledujeme a monitorujeme, pridávame nové pizze s novými ingredienciami. Ochutnajte raz našu pizzu a v budúcnosti už nebude rozmýšľať kde si objednať chutné jedlo. Pizza nie je to jediné čo Vám ponúkame. Rozšírili sme lístok o nové regionálne jedlá, rovnako máte na výber minútkové jedlá, pridali sme viac druhov cestovín, máme širokú ponuku výborných šalátov a nealko nápojov. Ponúkame aj pečené rebrá, obložené chlebíčky a misy, pečené prasiatko alebo kačku. Pripravujete rodinnú oslavu alebo firemné stretnutie? Toto všetko vieme zabezpečiť podľa Vášho želania a to priamo k Vám domov alebo do firmy.

Záujem o našu pizzu rastie zo dňa na deň aj vďaka nášmu detailnému spracovaniu jedálneho lístka. Na základe toho sa k nám vracajú stáli a pribúdajú nový zákazníci. Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá. A tak ako rastie spokojnosť našich zákazníkov rastie aj naša firma. Vždy sa snažíme priniesť aj nové zaujímavé akcie, aby sme si vybudovali a udržali priazeň našich zákazníkov. Nielen kvalita, ale aj pozorný servis je to , v čom chceme byť najlepší.

Moderné myslenie nám pomáha v rozvíjaní. Naša firma myslí dopredu, a preto máme veľa nových technológií ktoré zjednodušujú prístup k zákazníkovi. U nás môžete platiť pri každom dovoze jedla a pizze platobnou kartou (prenosný terminál). Pizze balíme do nezávadných a certifikovaných krabíc, na ktoré si môžete umiestniť aj Vašu reklamu. V našej pizzérii v Banskej Bystrici neplatíte za obaly ani za donášku jedla. Jedlo ostáva vždy teplé vďaka našim revolučným termoboxom. Rýchlosť je pre nás prioritou, a preto sme rozšírili náš vozový park, aby ste si bez dlhého čakania mohli vychutnávať našu pizzu. Už nemusíte dvíhať telefón a vytáčať telefónne číslo. Máme aj online donáškovú službu jedla a pizze. Stačí sa zaregistrovať na našej stránke www.najlepsiapizza.sk Ako vďaku, posielame na konci roka, do každej domácnosti v meste Banská Bystrica aj Zvolen, Lunárny kalendár na celý nasledujúci rok ZADARMO!

Príďte si spraviť pohodlie do našich vynovených priestorov s príjemnou atmosférou na Lazovej ulici č. 60, Banská Bystrica. V zime Vás očarí naša kolibka s krbom, kde pri chutnom jedle a romantickej atmosfére sa budete cítiť príjemne. Naša príjemná obsluha sa o všetko postará. Zaparkujte priamo u nás a vyberte si z bohatej ponuky ,,najlepšej pizze" v Banskej Bystrici. Máme pre Vás pripravené týždne slovenských a medzinárodných špecialít. Podávame aj víkendové menu.

pos terminal
Sme prví v našom meste, kde za dovoz pizze a jedla
je možné zaplatiť platobnou kartou
(prenosný terminál).
Klient musí oznámiť platbu kartou vopred!! Minimálna cena objednávky pri platbe kartou je 10 €platobne kartyNájdete nás aj na FACEBOOKu
 TOPlist