Najlepšia pizza - Donášková služba rozvoz Pizzeria - Franko Pizza

Ponúkame Vám donášku PIZZE a JEDÁL.
V našich pizzériách neplatíte za obaly ani za donášku. Všetko je zadarmo. Pizza nie je to jediné čo Vám ponúkame. Rovnako máte na výber širokú ponuku výborných šalátov, minútkových jedál a nealko nápojov. Vždy sa snažíme priniesť aj nové zaujímavé akcie aby sme si vybudovali a udržali priazeň našich zákazníkov. Kvalita a pozorný servis je to, v čom chceme byť najlepší na trhu. Ochutnajte raz našu pizzu a v budúcnosti už nebudete rozmýšlať kde si objednať kvalitné a chutné jedlo.
Prijímame všetky tipy stravných lístkov.
Pizzerie Franko rovná sa spokojný hosť.Zvolen - rozvoz a donáška pizze


Vo Zvolene pod Pustým hradom vznikla v roku 2007 donášková služba - Pizza Franko. Tak ako rástol záujem o našu pizzu, tak rástla aj naša donášková služba Franko. Od jej vzniku sme sa vypracovali na špičkovú donáškovú službu vo Zvolene a jeho okolí. Svedčí o tom narastajúci záujem o najchutnejšiu pizzu. Cieľom našej firmy je byť najlepší a najrýchlejší.

Naša pizza sa vyznačuje špičkovou kvalitou, to je aj základné motto Franko pizze, byť najlepší. Kladieme dôraz najmä na kvalitu surovín, množstvo na každej pizzi, kvalitné droždie. Kvalitu neustále sledujeme a monitorujeme, pridávame nové pizze s novými ingredienciami. Chceme, aby si každý náš zákazník vedel vybrať podľa vlastnej chute :. Preto sme rozšírili našu ponuku jedál o nové pizze, regionálne jedla a väčší výber cestovín a šalátov.

Naša firma je založená na modernom myslení. Sme prví v našom meste, kde za dovoz pizze a jedla je možné zaplatiť platobnou kartou (prenosný terminál). Na balenie používame certifikované nezávadné krabice, na ktoré si možete dať reklamu. Už nemusíte dvíhať telefón a vytáčať telefónne číslo. Sme prvá online donáška jedla vo Zvolene. Stačí sa zaregistrovať na našej stránke www.najlepsiapizza.sk. Snažíme sa o najrýchlejšie dodanie pizze vo Zvolene, preto sme rozšírili náš vozový park, aby sme urýchlili donášku a naši zákazníci neboli hladný. Na rozvoz pizze vo Zvolene a okolí a doručenie pizze kladieme veľký dôraz a preto každú pizzu vozíme v špeciálnych termoboxoch.

Sme dlhoročný fanúšik cyklistiky a preto sme sa s radosťou stali novým partnerom CK Banská Bystrica. Podporujeme mládež v Žiari nad Hronom.

Chceme sa viac priblížiť k našim zákazníkom a preto sme v Októbri 2012 otvorili novú prerobenú reštauráciu a pizzériu vo Zvolene. Nový interiér sme zladili do rodinnej atmosféry, aby sa u nás všetci cítili ako doma. Väčšie priestory poskytujú možnosť usporadúvať rodinné stretnutia, oslavy, firemné párty či porady a svadby. Ak si želáte súkromie poskytujeme salónik s kapacitou 18 ľudí. Pizzu alebo jedlo si môžete vychutnať aj v kaviarenskej časti v salóniku.

Prerobili sme náš jedálny lístok, do ktorého sme pridali nové regionálne jedlá. Rozšírili sme obedové menu. A ponúkame týždenné ponuky. Novinkou je Čapované pivo v pizzérii aj v kaviarni. V kaviarni pripravujeme aj nový nápojový lístok a vínnu kartu. Príďte si aj v zime pochutnať na Fresch drinkoch. Čerstvé šťavy rôzneho druhu- NOVINKA!

Parkovisko pod Baštou v centre Zvolena

Parkovisko pod Baštou

pos terminal
Sme prví v našom meste, kde za dovoz pizze a jedla
je možné zaplatiť platobnou kartou
(prenosný terminál).
Klient musí oznámiť platbu kartou vopred!! Minimálna cena objednávky pri platbe kartou je 10 €platobne kartyNájdete nás aj na FACEBOOKu
 TOPlist